FİRMA PROFİLİ

KURUMSAL

LGR Mühendislik İnşaat, 2008 Yılında Faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar Mimari – Mühendislik Projelendirme, Danışmanlık, İnşaat Taahhüt ve Mümessillik alanlarında faaliyet göstermektedir.

DEVAMI...

VİZYON

Müşterilerimizi, çalıştığımız kurumları, çalışma arkadaşlarımızı ve çözüm ortaklarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir inşaat firması olmak.

DEVAMI...

MİSYON

Mutluluklarını herşeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir.
Onlara hızlı, işlevsel nitelikli çözümler üretip uygulamaya geçirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.

DEVAMI...

DEĞERLER

Müşteri önceliğimizdir.
Kalitede birinciyiz.
Rekabetçiyiz.
Yenilikçiyiz.
Hep Beraber Başarırız.
Sonuca odaklıyız.
Beklentileri aşarız.
Gücümüzü değişimden alırız.

DEVAMI...

FELSEFEMİZ

İçte ve dışta değerlerine saygılı,
bilinçli, sorumlu ve sürekli geliştirilen
hizmet sunmayı gerektirir.

DEVAMI...

HEDEFLERİMİZ

Daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir.
Hedeflerimize ulaşmak için çağın gereksinim ve teknolojilerini araç olarak kullanmaktayız.

DEVAMI...

KURUMSAL TAAHHÜT HİZMETLERİ

Kamu ve özel sektör ayrımı çerçevesinde yatırım yapan tarafın kim olduğuna bakılmaksızın inşaat projelerine ve ihale kural ile usullerine uygun bir şekilde oluşturulması inşaat taahhüt hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.

DEKORASYON VE TADİLAT UYGULAMALARI

Amacımız, Her türlü kurumsal firmaların (özellikle zincir mağazalar ve bankalar), kişilerin ve ailelerin evlerinde , işyerlerinde kısaca ihtiyaç duyduğu her mekanda , zevk ve beğenilerine hitap eden modern yapı malzeme ve yapım tekniklerinin yansıtıldığı dekorasyon projelerini hazırlamak , kişiye özel mobilya tasarımları yapmak , gerekli her türlü dekorasyon ve tadilat çalışmalarını yaparak anahtar teslimi hizmet vermektir .

MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ

İnşaatın başlaması, inşaat yapımı ve inşaatın tamamlanması süreçlerinde sürekli aktif bir rol oynamaktadır. Hem denetleyici hem de kontrol mekanizmasının her daim başındayız.

KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Amacımız; Modern dünyanın rekabet halindeki gelişen ve büyüyen kurumlarının faaliyetleri sırasında ihtiyaç duydukları her türlü inşaat , elektrik ve mekanik taahhüt - bakım onarım çalışmalarını yetkin kadromuzla , hızlı , güvenilir ve ekonomik bir biçimde sağlayabilmektir.

PROJELENDİRME VE DANIŞMANLIK

Amacımız; İhtiyaç duyulan her konuda gerekli projelendirme , danışmanlık vb. hizmetlerin verilerek , projenin güncel kanunlar - yönetmelikler doğrultusunda , müşterinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayacak biçimde etkin ve verimli bir şekilde hayata geçirilmesinin sağlanmasıdır.

GAYRİMENKUL ÇÖZÜMLERİ

Gayrimenkulden doğan uyuşmazlıkları çözmek için T.C. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın resmi arabulucularının katılımı ve katkısı ile sorunlarınızı en kısa sürede halletmekteyiz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Yoğun ilgi gören ve başarıyla gerçekleştirdiği konut projelerine ek olarak inşaat sektörünün son yıllarda üzerine eğildiği kentsel dönüşüm projelerine de giriyor. LGR Mühendislik, hayata geçirdiği diğer tüm projelerde olduğu gibi kentsel dönüşüm projelerini de “kente değer katmak” vizyonu ile gerçekleştirmeyi hedefliyor.

BAKIM VE ONARIM SİSTEMİ

Her türlü kurumsal firmanın (özellikle zincir mağazalar ve bankalar) ihtiyaç duyabileceği
anlık müdahale edilmesi gereken durumlarda, Türkiye'nin her ilinde hizmet vermeyi sağlamaktır.

FALİYETLERİMİZ

Uygulamalarımızı inceleyebilir bugüne kadar neler yaptığımızı görebilirsiniz. 

NEDEN BİZ ?

Bizce yaşam ve çalışma alanları teknoloji gibi kolay kullanımı olan ve hayatı kolaylaştıran yerler olmalıdır. Bizlere ulaşmak yada sitemizi kullanmak ne kadar zor ise yaşam alanlarını yenilemek yada bu teknolojiyi hayatınıza katmak bizim için o kadar kolay ve mutluluk verici. Sizleri de bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyoruz.